Przedszkole Samorządowe w Sośniach - Witamy!

Spotkania z bajkowymi przyjaciółmi

Drukuj Email

W tym roku przedszkolaki Dzień Postaci z Bajek świętowały cały pierwszy listopadowy tydzień. Rozpoczęliśmy od zabaw w grupach  słuchając, oglądają i w końcu wcielając się w ulubione postacie bajkowe. Zabawy przy tym było co niemiara, bo nie zabrakło wspólnych zabaw przy muzyce w niezwykłych przebraniach.

W czwartek 7 listopada zostaliśmy zaproszeni prze panią Magdę do Szkolnej Biblioteki, gdzie czekała na nas niespodzianka. Przybyli bowiem na spotkanie z nami Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Smok Wawelski, Czarownica, książę Krak, Czerwony kapturek, Wilk… Były zagadki dotyczące przybyłych gości, które przedszkolaki bez problemu odgadły no i oczywiście wspólne fotografie. Następnego dnia uczniowie klasy VI w przepięknych strojach odwiedzili nas czytając piękne bajeczki. Było naprawdę super.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Magdalenie Chmieleckiej  oraz uczniom klasy VI SP za wspaniałą baśniową przygodę.

 

Monika Wittek

Projekt i wykonanie HD | Opieka nad stroną KK
Copyright © 2020 Przedszkole Samorządowe w Sośniach. Wszelkie prawa zastrzeżone.