Przedszkole Samorządowe w Sośniach - Witamy!

„Zanim ktoś przedszkolakiem zostanie Musi złożyć uroczyste ślubowanie…”

Drukuj Email

W piątek 8 listopada do grona naszej przedszkolnej społeczności oficjalnie zostało przyjętych 31 nowych przedszkolaków z grup Biedronek i Motylków. Dzieci przed pasowaniem na przedszkolaka zaprezentowały swoje zdolności wokalno – taneczne, przedstawiając krótki program artystyczny. Świadkami tego bardzo ważnego dla dzieci wydarzenia byli ich rodzice, dyrektor CUW pani Arleta Zadka, Zastępca wójta pan Dariusz Berek, pani dyrektor ZS w Sośniach Halina Czemiel, która dokonała ceremonii pasowania, wychowawcy grup oraz panie Magda, Danuta i Iwona.

Na pamiątkę tej niezwykłej uroczystości dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy, a od swoich starszych kolegów coś słodkiego. Miłą niespodziankę sprawili „nowym” przedszkolakom  zaproszeni goście Pani A. Zadka oraz Pan D. Berek, którzy pogratulowali dzieciom wspaniałego występu i wręczyła prezenty.

W związku z tym, że nasza uroczystość odbyła się w przeddzień odzyskania przez Polskę niepodległości o 1111 odśpiewaliśmy hymn polski w ten sposób kończąc oficjalną część naszego spotkania. A później były pamiątkowe zdjęcia, zdmuchiwanie przez Biedronki i Motylkiświeczek z tortów i wspólna biesiada podczas której mogliśmy się podzielić wrażeniami z uroczystości.

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tej uroczystości.

 

Monika Wittek

Projekt i wykonanie HD | Opieka nad stroną KK
Copyright © 2020 Przedszkole Samorządowe w Sośniach. Wszelkie prawa zastrzeżone.