Przedszkole Samorządowe w Sośniach - Witamy!

Bożonarodzeniowe cudeńka Biedronek

Drukuj Email

W piątkowe popołudnie (15.11.) dzieci z grupy Biedronek i ich rodzice spotkali się na warsztatach podczas których wspólnie tworzyli świąteczne ozdoby z przeznaczeniem na bożonarodzeniowy jarmark Święta tuż, tuż… Dzieci samodzielnie wykonały przepiękne drewniane gwiazdki, reszta pracowała nad szyszkowymi laleczkami i bałwankami, śnieżynkami – poduszeczkami i siankiem z niespodzianką na wigilijne stoły. Okazało się, że „Biedronki” i ich rodzice to niezwykle zdolna i pracowita grupa.

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim mamą, które poświeciły swój czas i uczestniczyły w warsztatach.

 

Monika Wittek

 

Projekt i wykonanie HD | Opieka nad stroną KK
Copyright © 2020 Przedszkole Samorządowe w Sośniach. Wszelkie prawa zastrzeżone.