Przedszkole Samorządowe w Sośniach - Witamy!

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Piękna Nasza Polska Cała"

Drukuj Email

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Sośniach po raz kolejny biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, którego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych, rozwijanie zainteresowań symbolami narodowymi oraz poznanie historii, tradycji i przyrody swojego regionu. Projekt jest zgodny z Podstawą Programową i kierunkami polityki oświatowej MEN na rok szkolny 2020/2021. Tym razem do wykonania mamy 20 zadań. Pierwsze zadania już za nami. W ich wykonanie zaangażowały się wszystkie grupy. Dzieci przy użyciu kredy na kostce brukowej przed budynkiem przedszkola wykonały ogromną laurkę dla naszej miejscowości. Grupa Motylków wzięła udział w plenerze malarskim „Chodź pomaluj mój świat” oraz wykonała „Czerwone korale”. Na naszym korytarzu pojawił się kącik patriotyczny, dzięki któremu można zobaczyć wiele ciekawych przedmiotów charakterystycznych dla naszego kraju.

Marika Jędrzejewska

 

 
Projekt i wykonanie HD | Opieka nad stroną KK
Copyright © 2021 Przedszkole Samorządowe w Sośniach. Wszelkie prawa zastrzeżone.